Intruz

17:12

Jeszcze tylko łyk kawy...

Alone

Yes, that's the key word,
the most awful word in the
English tongue. Murder doesn't
hold a candle to it and hell is
only a poor synonym.

   ~~Stephen King              Wybrałam ten cytat na zasadzie kontrastu do ostatnio przeczytanej przeze mnie książki Stephenie Meyer "Intruz". Zgadzam się w 100% z opisem samotności, który przedstawiłam powyżej, z resztą nie od dziś wiadomo że szaleję za Kingiem a jego książki bym mogła czytać dniami i nocami. Jednak co by było gdybyśmy mieli towarzystwo cały czas? Gdybyśmy nie mieli chwili dla siebie, odrobiny prywatności? Każdy z nas ma jakieś sekrety, a gdyby tak nie można ich było mieć? Co jeżeli ktoś zawsze byłby przy nas, widział,i czuł to co my? Jeżeli zmusiło Cię to do przemyśleń zapraszam do księgarni/biblioteki po "Intruza", znajdziesz tam odpowiedzi na o wiele więcej pytań oraz na pewno nie będziesz żałował spędzonego czasu nad tą książką :D

xoxo
Karo
                        . 

You Might Also Like

8 komentarze

 1. śliczne zdjęcia ;)))

  http://nevergiveupp12.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Będę musiała przeczytac :) podoba mi sie Twoja bluzka :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny kolor włosów :) Miałąm kiedyś taki i zastanawiam się czy do niego nie wrócić :) Co do stylizacji to jest w moim stylu i bardzo mi się podoba!
  karheoii.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyglądasz genialnie! przepięknie

  http://fashionelja.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdarzało mi się czytać Kinga. Jego nazwisko jest jakby .. adekwatne do jego pozycji wśród autorów gatunku, ale by czytać go z przyjemnością musze mieć właśnie .. prywatność.
  Masz niepowtarzalny kolor włosów. Ślicznie wyglądają i a stylizacja dodatkowo podkreśla alternatywnego ducha.

  OdpowiedzUsuń