SHERRY LONDON

17:46

Cześć!
Dzisiaj chciałabym wam trochę opowiedzieć o sklepie(http://www.sherrylondon.co.uk/), na który się natknęłam podczas przeglądania sukienek na studniówkę :P Byłam mile zaskoczona, bo sukienki okazały się być prześliczne i mocno zainspirowały mnie a sama stronka sprawiała wrażenie profesjonalnej. Moją uwagę przyciągnęła różnorodność asortymentu, piękne kolory i duży wybór. Zresztą myślę, że lepiej je zobaczyć niż o nich czytać także pokaże kilka moich typów: 
 Aż miło popatrzeć ;) Myślę, że o takich sukienkach marzy praktyczne każda z nas, można się wnich poczuć bardzo kobieco no i przede wszystkim skraść nie jedną imprezę :P 
Sklep oferuje sukienki każdego typu, obcisłe, zwiewne, krótkie,bogato zdobione, plus size, vintage czy też po prostu na koktajl party :D Sukienki są robione z żnych materiałów, co też oczywiście można sobie wybrać. Oto moje propozycje:
 
 

Klik

 Klik

 Uważam, że sklep 'Sherry London' to po prostu mieszanka elegancji, dobrego stylu i jakości ubrań. Szeroki wybór kolorów, fasonów czy też materiału pozwoli na dobranie idealnej sukienki na wybrane wydarzenie. Ślub, urodziny koleżanki czy też wieczorna randka - na każdą z tych sytuacji znajdzie się piękna sukienka, która zrobi cały look. Serdecznie zapraszam was do obejrzenia tej stronki ;)

x
Karo


You Might Also Like

1 komentarze